program o technologii

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej oglądamy telewizję. Większość ludzi preferuje programy i seriale, które emitowane są na różnego rodzaju serwisach wideo na życzenie. Stron tego typu jest coraz więcej, a co za tym idzie, dostępny tam repertuar również jest coraz bardziej różnorodny. W dobie szybkiego rozwoju techniki chętnie oglądamy programy o tematyce technologii, wynalazków czy gadżetów. Które z nich są godne polecenia?

Nowy Gadżet, czyli program o technologii

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, wiele ciekawych produkcji telewizyjnych na temat gadżetów znajdziemy w sieci. Jedną z pozycji wartych polecenia jest program o technologii, elektronice Nowy Gadżet na Player.pl. Jest to seria prowadzona przez Kubę Klawitera, który dał się poznać na platformie Youtube, jako gadżetomaniak testujący sprzęty i aplikacje dostępne na rynku. Testuje on skrupulatnie w każdym odcinku różne przedmioty, by dać znać widzom, czy są one godne uwagi. Program jest dodatkowo przepełniony ciekawostkami ze świata technologii i recenzjami. Jeśli chociaż trochę interesuje was ten temat, polecamy zajrzeć na Player.pl.

Program o gadżetach nie tylko dla pań — Pani Gadżet

Pani Gadżet to program zachowany w bardzo podobnej konwencji, co poprzednia pozycja. Na dodatek oglądać go możemy również na player.pl. Jest jednak prowadzony w nieco inny sposób, czego zapewne głównym powodem jest odmienna niż w Nowym Gadżecie, płeć prowadzącego. O nowinkach opowiada bowiem Anna Nowak-Ibisz, poddając testom najróżniejsze gadżety dla kobiet i nie tylko. Oglądając ten program, dowiemy się również, jak sprytnie ułatwić sobie prowadzenie gospodarstwa domowego.

Kto to kupi? Program o wynalazkach zwykłych ludzi

Ten program to nieco inna propozycja, niż dwie poprzednie. Można bowiem powiedzieć, że jest to coś w rodzaju talent show. Zwykli ludzie mają szansę zaprezentować swoje innowacyjne produkty i zachęcić widownię do zainwestowania w nie. Na prezentację mają 90 sekund i jeśli im się uda, przechodzą do kolejnego etapu, w którym będą mogli pokazać swoje wynalazki inwestorom i zdobyć duże pieniądze za swój pomysł. Program prowadzony jest przez Jana Pirowskiego i Krzysztofa Ufnala, którzy znani są z różnych serii popularnonaukowych.

Wynalazki, które zmieniły świat

Jest to pozycja nadzwyczajna, gdyż Wynalazki, które zmieniły świat to program emitowany w postaci kilkuminutowych odcinków na stronie polsatnews.pl i polsatboxgo.pl, który opowiada w skrócie o wynalazkach, bez których nasze życie nie wyglądałoby tak, jak teraz. Obejrzenie kilku odcinków to niewiele poświęconego czasu, a może otworzyć oczy na wiele spraw. Warto obejrzeć, jeśli cenicie sobie wartościową wiedzę i niezwykłe ciekawostki ze świata techniki.

Raport technologiczny — program o nowinkach technologicznych

Kolejny bardzo ciekawy program na player.pl. Seria prowadzona jest przez Łukasza Sychowicza, który co tydzień daje nam dawkę informacji na temat urządzeń, gadżetów, wynalazków. W ostatniej serii skupiamy się na wynalazkach, które zmieniły świat. W każdym odcinku możemy zaczerpnąć wartościowej wiedzy i poznać wiele ciekawostek, o których zapewne nie mieliśmy pojęcia.

[Głosów:3    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here