ITH z sukcesem rozbudowuje infrastrukturę kolokacyjną w Polsce

W pierwszym kwartale 2023 roku ITH kontynuuje rozbudowę swojej oferty usług kolokacyjnych, uruchamiając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te doskonale współdziałają z istniejącymi lokalizacjami na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH zapewnia efektywne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Staramy się oferować usługi kolokacji na najwyższym poziomie, aby sprostać oczekiwaniom przedsiębiorstw, które poszukują skutecznych rozwiązań dla swojej infrastruktury sieciowej. Nasza elastyczność pozwala na korzystanie z wielu lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — telekomunikacja dla biznesu bez kompromisów

ITH, założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, to prężnie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne usługi ICT dla przedsiębiorstw. Początkowo koncentrując się na rynku Krakowa, z czasem firma poszerzyła swoją działalność na inne miasta w Polsce.

Ich kompleksowa oferta obejmuje takie usługi, jak dostęp do Internetu, Internet dla przedsiębiorstw, Internet światłowodowy, Internet biznesowy, kolokacja, wirtualne centrale telefoniczne, hosting domen oraz projektowanie i budowa sieci.

Warto podkreślić, że wszyscy klienci, którzy przez rok korzystali z usług ITH, zdecydowali się na przedłużenie współpracy z firmą. Działalność ITH można obecnie zaobserwować w miastach takich jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin i Toruń.

Firma ITH nieustannie stawia na rozwój i inwestycje w infrastrukturę, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów i utrzymania konkurencyjności na rynku.

Niezawodne i nowoczesne usługi IT dla biznesu od ITH

ITH, jako ekspert w dziedzinie kompleksowych usług IT, współpracuje z ponad 10 000 klientami, w tym z takimi firmami jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games.

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: kluczem do sukcesu firmy jest elastyczność i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klientów biznesowych.

ITH prowadzi działalność w całej Polsce, a główne biura firmy mieszczą się w Warszawie i Krakowie.

Firma ITH wprowadziła innowacyjny projekt ITH Ready, którego głównym celem jest podłączenie biurowców na terenie Polski do sieci ITH Net. To rozwiązanie oferuje najemcom, właścicielom oraz zarządcą budynków:

 • Ujednolicenie i uporządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z podstawowego i zapasowego łącza.

W ramach swojej oferty ITH proponuje klientom takie usługi jak:

 • Internet dostosowany do potrzeb firm.
 • Efektywne łącza transmisji danych o wysokiej prędkości.
 • Bezpieczna kolokacja i dedykowane serwery.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala
 • Profesjonalne usługi hostingu i rejestracji domen.
 • Projektowanie oraz realizacja instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych oparte na abonamencie.
 • Chmura publiczna do bezpiecznego przechowywania danych.

ITH odpowiada również za tworzenie instalacji sieciowych oraz dostarczanie usług dostępu do Internetu dla takich obiektów jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT w całej Polsce.

Jakub Jedynak zwraca uwagę, że: ITH koncentruje się na kompleksowej obsłudze IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast z nimi rywalizować.

ITH dostosowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy, z możliwością wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid. W planach firmy przewidziane jest otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here