Druk UV

0
27

Nadruk UV na PCV to jeden z wielu produktów reklamowych, jakie proponujemy klientom naszej drukarni WXMEDIA. Chcesz zamówić niepowtarzalne materiały reklamowe dla swojej firmy? Potrzebujesz makietę, szyld, a może ekspozytor? W takim razie postaw na naszą drukarnię UV. W WXMEDIA zajmiemy się kompleksowo każdym zleceniem, zachowując jednocześnie wysoki poziom precyzji wykonania nadruku.

Drukarnia UV – oferta WXMEDIA

Oferta naszej firmy zajmującej się nadrukiem UV na PCV i nie tylko obejmuje różnego rodzaju realizacje. Do tej pory wykonaliśmy setki zleceń dla klientów z różnych branż. Za każdym razem dbamy o to, aby druk na plexi był precyzyjny, a finalna obróbka materiału spełniała oczekiwania każdego klienta.

Propozycja WXMEDIA w ramach wydruku na PCV przy użyciu maszyn UV obejmuje produkcję:

  • naklejek na folii monomerycznej, ploterowej, polimerowej lub wylewanej,
  • nadruk bezpośrednio na tworzywach PCV wraz z frezowaniem,
  • dibondów,
  • materiałów HIPS, czyli form przestrzennych,
  • płyt pleksi z nadrukiem UV.

Opcjonalnie możemy też zrealizować cięcie CNC, które pozwala na przygotowanie materiałów reklamowych zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami klienta. Możemy zająć się drukiem UV, a także obróbką tworzywa sztucznego, by nadać mu pożądany kształt i grubość.

Czy warto zainwestować w druk UV?

Metodę nadrukowania grafiki metodą UV polecamy zawsze wtedy, kiedy liczy się wysoka trwałość materiałów reklamowych oraz precyzja wykonania. Maszyny umożliwiające realizowanie takiego wydruku są wysoce precyzyjne i umożliwiają nadruk nawet na grubszych arkuszach plexi.

Drukarnia UV ma wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na naprawdę wysoką jakość świadczonych usług. Jako profesjonaliści z pasją i pełnym zaangażowaniem realizujemy zlecone projekty, wykorzystując technikę druku UV. Maszyny dostępne na zapleczu naszej drukarni to nowoczesny sprzęt o nienagannej precyzji i szybkości pracy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here