Szkło hartowane daje bezpieczeństwo naszemu telefonowi. Jeśli upadnie na ekran to wiemy, że od razu się nie potłucze. Gdyby jednak do tego doszło to czy można taką szybkę zdjąć? Nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego jeśli tylko chcemy to na pewno to się uda. Trzeba tylko uważać jak to się robi żeby sobie i telefonowi nie zaszkodzić. Dobrym pomysłem będzie udać się do serwisu, który o wiele lepiej od nas się na tym zna. Oni wiedzą jak rozkręcić telefon i jak w delikatny sposób oderwać szybkę.

Trzeba wziąć pod uwagę to, że taka szybka ma mocny klej, bo inaczej nie trzymałaby się tak dobrze jak teraz. Jeśli wszystko wykonujemy samodzielnie to można znaleźć dokładne instrukcje jak w takiej sytuacji postępować. Najważniejsze to się nie spieszyć, bo wtedy można zniszczyć bardzo dużo i taki telefon może nadawać się do wyrzucenia. Jeśli przyklejamy ponownie szybkę do telefonu to pamiętajmy o tym żeby oczyścić bardzo dokładnie ekran. Wtedy wszystko będzie wyglądało bardzo dobrze i nie będzie tam drobin i paprochów. Zajmie nam to dosłownie chwilę i będziemy później zadowoleni, bo ekran będzie wyglądał bardzo dobrze.

Takiego rozwiązania nam trzeba, dlatego musimy szukać sposobów na to żeby szybkę zdjąć. Gdyby nie tak niepozorna szybka hartowana to nasze telefony miałyby o wiele częściej stłuczone ekrany. Jeśli niestłuczone to na pewno porysowane. Dzisiaj trzymamy telefon razem z kluczami i innymi drobiazgami czy to w kieszeni czy w torbie. Nie każdy chce mieć etui na telefon, dlatego jest on narażony na zniszczenie. Ekran jest najważniejszy, bo jeśli będzie porysowany to nic nie będziemy na nim wiedzieć. Jego wymiana w wielu modelach jest bardzo kosztowna, a zatem lepiej wymienić szybkę hartowaną na nową o ile jest taka potrzeba.

Zmiana szybki

Sam koszt szybki hartowanej to około trzydzieści złotych. Nie jest to dużo, dlatego jeśli coś złego stało się z tą, która mamy to trzeba będzie znowu czegoś odpowiedniego dla naszego modelu poszukać. Wtedy na pewno zabezpieczymy we właściwy sposób nasz telefon i będzie bezpieczny. Może nie w stu procentach, bo jednak szyba hartowana też może się stłuc, ale na pewno w 99% tak. Telefon jest nam potrzebny, dlatego trzeba zrobić wszystko żeby o niego zadbać. Im więcej dbamy tym dłużej możemy z niego korzystać.

Taki zadbany i cały telefon można również o wiele łatwiej sprzedać. Nie pozostaje nam, zatem nic innego jak zastosować coś, co działa bardzo dobrze, a przy tym wcale nie jest takie drogie. Szybka hartowana na pewno się do tego zalicza.

[Głosów:56    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here