Gdzie tanio zarejestrować domenę internetową

Rejestracja domeny internetowej może brzmieć dość skomplikowanie, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych. W rzeczywistości jest to bardzo prosty i tani proces.

Domenę, czyli nazwę naszej strony, rejestrujemy za pośrednictwem przeznaczonych do tego serwisów. Polega to na tym, iż wpisujemy nazwę strony jaką chcielibyśmy zarejestrować i jeśli jest ona dostępna, to za stosunkowo niewielką opłatą możemy wejść w jej posiadanie. Istnieje całe mnóstwo serwisów oferujących tego typu usługi, dlatego warto dokładnie przeanalizować rynek jeśli zastanawiamy się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową.

Niektóre serwisy, szczególnie te najbardziej popularne, których reklamy możemy spotkać w internecie oraz telewizji, oferują darmowy okres próbny, dzięki któremu możemy przetestować domenę przez rok za darmo. Niestety, jeśli będziemy chcieli po roku nabyć domenę na własność, będzie ona bardzo droga, dlatego nie jest to dobre rozwiązanie dla osób, które planują korzystać z domeny przez dłuższy czas. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z usług mniej popularnych firm, ponieważ ich oferta często jest o wiele bardziej atrakcyjna. Ciekawym rozwiązaniem są tanie domeny na kru.pl, które możemy nabyć już od 9.89 zł za rok. Warto dodać, że po roku cena ta się nie zmienia, więc domena kosztuje naprawdę niewiele.

Domeny internetowe

Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest tania oraz bezproblemowa, ponieważ polega ona tylko na zakupie domeny a potem połączeniu jej z serwerem hostingowym. Jeśli nie posiadamy serwera, to serwis kru.pl posiada bogatą ofertę hostingową. Za pośrednictwem tego serwisu możemy nabyć serwery w bardzo przystępnych cenach, bowiem w cenie nieprzekraczającej 10 złotych możemy mieć dostęp do hostingu o pojemności 25 GB, wyposażonego w darmowy certyfikat Let’s Encrypt. Serwis kru.pl jest świetnym miejscem zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych, jak i tych które są znacznie bardziej doświadczone w tym zakresie.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here