Ranking pralek powyżej 3000zł

Dobra pralka powinna mieć wysoką klasę efektywności energetycznej, mieć wiele programów, aby mogła korzystać z niej cała rodzina i dużą pojemność. Nie każda pralka do 3000 może to zagwarantować. Zdecydowanie lepiej uzbierać nieco więcej pieniędzy i zainwestować w model z wyższej półki. Jeżeli masz budżet powyżej 3000 złotych, możesz mieć to wszystko, a nawet o wiele więcej! Poniższy ranking powinien ułatwić Ci wybór idealnej pralki, która poprawi życie Twoje oraz Twojej rodziny.

Pralka MIELE WWV 980 WPS

Ranking otwiera absolutny lider w kategorii pralki dla wymagających. Prezentowany tu model może pomieścić aż 9 kilogramów prania, gwarantuje zużycie tylko niezbędnej ilości wody oraz prądów i programy, które pozwolą wyprać bez przeszkód nawet buty. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo długa żywotność (powyżej 20 lat), połączenie z Wi-Fi, nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz innowacyjny program skierowany na odplamianie. Pralka zapewnia innowacyjną funkcję SingleWash, dzięki której aromatycznie zmniejsza ilość wody i prądu do bardzo małego wsadu – np. 1kg. To znakomita pralka dla całej rodziny i zdecydowanie warta jest swojej ceny.

Pralka MIELE W 685 WCS

Pralka MIELE W 685 WCS ma najwyższą klasę energooszczędności – A+++. Gwarantuje to, że zakup przy dłuższym (lub częstszym) użytkowaniu na pewno się zwróci. Jest przy tym bardzo ekologiczna. Jednorazowo pomieści 6 kilogramów prania. Producent zapewnia minimum 20 lat bezawaryjnej pracy urządzenia. Ładuje się ją od góry, dlatego zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach, a system Comfort-Lift umożliwia otwieranie jedną ręką. Bęben SoftCare zadba o nawet najbardziej wymagające uwagi i delikatności tkaniny. Przy pracy jest cicha, posiada też wiele programów nawet dla najbardziej wymagających.

Pralka SAMSUNG Quick Drive WW10M86INOA

Pralka Quick Drive reklamowana jest jako jedna z najszybszych na rynku. Jeżeli zależy nam na czasie i nie pierzemy jednorazowo dużej ilości ubrań etc. warto przyjrzeć się jej dokładniej. Tajemnicą szybkości jest specjalnie zaprojektowany bęben, którego główna część i tylna płyta poruszają się niezależnie, a pranie szybciej się pierze. Zastosowano też multiobroty i dodatkową dyszę, która ma usprawnić proces płukania. Ciekawą funkcją są też specjalne drzwiczki AddWash, dzięki którym można dodać ubranie po tym, jak już rozpoczęło się pranie. Pralka współgra również z dedykowaną jej aplikacją.

Porównanie cen: tutaj

Pralka LG F4WV909PS2A

Najtańszą prezentowaną pralką jest model od LG. W nim również postawiono na skrócenie czasu prania, jednak nie jest ono aż tak spektakularne, jak u poprzedniczki. Warty uwagi jest zastosowany silnik 6 MOTION Direct Drive, który przyczynia się do redukcji hałasu i wibracji. Maksymalny wsad to 9 kilogramów, a zastosowano też klasę energetyczną A+++. To idealna budżetowa pralka.

[Głosów:5    Średnia:2.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here