Ekran nowych telefonów jest czytelny i duży, ale ma jedną wadę, a mianowicie się rysuje. Jeszcze rysowanie to nie byłby taki problem, ale jeśli telefon nam upadnie to mamy gwarancje, że może się ekran uszkodzić. Wtedy będzie dopiero problem i wydatki. Mając nowy i drogi telefon trzeba będzie wydać bardzo dużo pieniędzy na nowy ekran. Często takie wymiany nie gwarantują nam, że wszystko będzie działać jak należy. Wydamy, zatem pieniądze na coś, co nie jest tego warte. W żaden sposób nam się to nie opłaca. Lepiej się zabezpieczyć znacznie wcześniej, a idealnie się do tego nadaje właśnie szkło. To nie jest zwykłe szkło, a hartowane, ale co to dla nas oznacza.

Na pewno to, że będzie to szkło o wiele bardziej odporne na zarysowania. Nie ma niczego wiecznego, ale na pewno szkło jest dobrym rozwiązaniem. Folia naklejana na ekran może się na drugi dzień porysować. Szkło hartowane jest o wiele bardziej trwałe. Wybierajmy, zatem to, co praktyczniejsze. Nawet, jeśli trzeba będzie za to zapłacić znacznie więcej. Cena, jaką trzeba zapłacić za szkło do telefonu to około trzydzieści złotych. To naprawdę nie jest dużo.

Mamy szkło 3D wraz z klejem. Trzeba tylko będzie dowiedzieć się, w jaki sposób takie szkło zamontować. W Internecie można znaleźć filmy, na których widać jak się tym zajmować. To daje nam możliwość profesjonalnego zamontowania szkła na telefonie. Gdyby się okazało, że nie wiemy jak to montować albo nam się nie chce to trzeba będzie udać się do specjalnego punktu. Tam pracuje ktoś, kto się tym zajmie. Zapłacimy kilka złotych, a przynajmniej będziemy pewni, że wszystko jest przyklejone jak należy i że szybka będzie teraz chroniła nasz ekran.

Tylko znane firmy

Trzeba będzie wybrać szkło hartowanego pochodzące od znanych firm. Nie wybieramy tanich zamienników i podróbek, bo to nam się nie opłaca. Lepiej kupić porządną folię niż takie szkło, dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że zakładając szkło hartowane od znanego producenta wiemy, że to chroni nasz ekran nawet, jeśli telefon upadnie na ziemię. Jeśli mamy byle, co to upadnie i się potłucze.

Pretensje możemy mieć do siebie, bo przecież nikt nas do zakupu tego nie zmuszał, a że chcieliśmy zaoszczędzić to teraz mamy to, co mamy. Najlepiej porównać sobie parametry tego słabszego szkła i tego najlepszego, a sami się przekonamy, o co w tym wszystkim chodzi. Chcemy przecież mieć pewność, że nasz telefon jest zabezpieczony, a zatem wybieramy tylko to, co najlepsze. Cena przecież jest i tak bardzo niska w porównaniu z wymianą ekranu telefonu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here