etui

Tuż po zakupie nowego smartfona pozostaje on atrakcyjny sam w sobie. Jednak po pewnym czasie zaczynamy zastanawiać się, co możemy zrobić, żeby obudowa, która nieco już nam się znudziła znów nabrała świeżości i jak dawniej cieszyła oko. Z pomocą przychodzi tutaj pomysł na własne etui. Bez wątpienia, jeśli zależy nam na oryginalności to będzie to najlepszy wybór. Oczywiście decydując się na zaprojektowanie, a następnie zakup własnego etui powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na ciekawą grafikę, która urozmaici design naszego smartfona, ale również na praktyczność pokrowca. Jaki wzór najlepiej wybrać oraz czym kierować się decydując się na własne etui?

Jaki wzór wybrać na własne etui?

Jeśli wyjątkowo zależy nam na oryginalności i zadecydowaliśmy już, że zamiast kupować jedno z wielu rodzajów proponowanych przez producentów akcesoriów, chcemy wybrać coś, co będzie tylko i wyłącznie nasze, to powinniśmy zastanowić się, jaki konkretnie wzór ma znaleźć się na naszym własnym etui. Inspiracje możemy czerpać z portali internetowych, obserwować, jakie gadżety tego typu posiadają przechodnie lub osoby spotykane w tramwajach. Łatwiej jednak będzie najzwyczajniej w świecie usiąść i zastanowić się, co byśmy chcieli, by znalazło się na naszym własnym etui. Może być to nadruk, który każdego dnia będzie skutecznie przywoływał wspomnienia z ważnego dla nas dnia, na przykład zdjęcie ślubne lub zdjęcie z wakacji. Własne etui  może również posiadać napis, pewnego rodzaju hasło, którego znaczenie jest nam bardzo bliskie lub które stanowi na przykład naszą życiową dewizę. Możemy również pokusić się o bardziej niesztampowe rozwiązanie i tworząc nadruk do własnego etui zmieniać moc przenikania poszczególnych warstw nadruku –  stosować tak zwane znaki wodne, układać grafikę na wzorze według własnego pomysłu – odpowiednio skalować, obracać poszczególne grafiki czy też napisy.

Czym kierować się zakupując własne etui?

Zakupując własne etui powinniśmy pamiętać o kilku ważnych i mniej ważnych sprawach. Po pierwsze musimy pamiętać, że wybierana przez nas grafika będzie towarzyszyła nam w różnych sytuacjach. Podobnie jak towarzyszy nam telefon, zarówno w domu, na ulicy oraz w pracy. Musimy zatem zastanowić się, czy kupując własne etui jesteśmy zdecydowani na taką, a nie inną grafikę. Po drugie, oprócz atrakcyjnego wyglądu zakupując tego typu pokrowiec powinniśmy zwrócić uwagę na dopasowanie etui do posiadanego przez nas modelu telefonu oraz dobranie go do naszych indywidualnych potrzeb. Pamiętać należy bowiem, że głównym zadaniem własnego etui wciąż pozostaje ochrona telefonu. Ma zatem być praktyczny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here