Telefon z dużym ekranem jest narażony na uderzenia i potłuczenie. Może się stłuc szybka, ale również może się stłuc obudowa. Jeśli niefortunnie upadnie telefon i uderzy jednym z rogów to może się rozwalić na całego. Nie można na to sobie pozwolić i trzeba wyszukać takich rozwiązań i takiej ochrony, jaka nam zagwarantuje, że całość będzie wytrzymała. To, dlatego na rynku pojawiło się specjalne etui na telefon znane bumper. Jest to rozwiązanie bardzo dobre, które niesie ze sobą wiele korzyści.

Na pewno do korzyści można zaliczyć to, że chronione są cztery rogi telefonu. To oznacza, że telefon, jeśli uderzy o ziemię to na pewno nic mu się nie stanie. Nie każdy chce mieć obudowę, która zmienia kształt telefonu, dlatego stawiamy na coś tak subtelnego, a wtedy wszystko prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Do wyboru mamy różne tego typu obudowy, dlatego jeśli tylko chcemy chronić swój telefon to na pewno warto byłoby się tym zainteresować.

Z wad, jakie ma bumper warto wymienić brak ochrony tyłu telefonu. Niestety chronione są tylko rogi a więc i szybka nie ma ochrony. W takiej sytuacji trzeba będzie dokupić na szybkę szkło hartowane i wtedy mamy problem z głowy. Nie ma obudowy, która chroniłaby cały telefon i jeszcze byłaby niewidoczna. Trzeba, zatem przejrzeć sobie oferty na etui kore jest nam potrzebne, a wybierzemy taki kolor i kształt, jaki idealnie pasuje do naszego telefonu. Nie ma znaczenia, jaką markę telefonu mamy, bo znajdziemy to wszystko, co jest potrzebne.

Kupujemy etui na telefon

Jeśli mamy nietypowy telefon, do którego trudno będzie znaleźć bumper to najlepiej będzie udać się do punktu gdzie mają taką ofertę. Dopasujemy wtedy spośród wielu modelu coś, co nam pasuje do telefonu. Zamawianie przez Internet w takiej sytuacji możne oznaczać, że nie trafimy w to, co trzeba i trzeba będzie etui odmieniać, a to jest czasochłonne i bardzo różne z tym bywa. To, dlatego jeśli już coś wybieramy to się staramy postawić na to, co najlepsze.

Zwracajmy również uwagę, z jakiego rodzaju materiału jest to wykonane. Nie musimy kupować tego, co najtańsze, bo bardzo szybko nam pęknie i niestety nie będziemy zadowoleni. Tym bardziej, jeśli nie będzie to spełniało funkcji ochronnej. Najczęściej spotykanym materiałem wykorzystywanym do produkcji jest plastik albo aluminium. Trzeba porównać sobie właściwości jednego i drugiego, a będziemy wiedzieć, na co konkretnie mamy postawić żeby uzyskać jak najlepsze efekty. Trwałość musi być na pierwszym miejscu i na to głównie będziemy zwracać swoją uwagę.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here